Naši partneři

www.a-csr.cz

Asociace společensky odpovědných firem (A-CSR) je platforma firem, neziskových organizací, vysokých škol, zástupců veřejné správy, dalších institucí a jednotlivců, které spojuje společný zájem - prosazovat společenskou odpovědnost a udržitelnost do povědomí nejen velkých, ale i menších a středních firem a veřejné správy, a vytvářet jim vhodné podmínky k uplatňování CSR. A-CSR tak propojuje společenskou odpovědnost firem, veřejného a neziskového sektoru pro kvalitní a udržitelnou budoucnost všech.


www.ozp.cz

V rámci programu "PRO-FIT s OZP" mohou klienti Oborové zdravotní pojišťovny čerpat slevu 20% na všechny služby Studia Světélko.


www.svetloprosvet.cz

SVĚTLO PRO SVĚT – Light for the World, o. s.
Nestátní nezisková organizace, která se zabývá prevencí a léčbou odstranitelné slepoty. Organizace provozuje projekty ve třech Afrických zemích. Rwandě, Burkině Faso a Etiopii. V České republice vznikla v roce 2007 a je součástí konfederace LIGHT FOR THE WORLD jednou z nejvýznamnějších evropských organizací podporujících nevidomé a osoby se zrakovým či jiným postižením žijící v nejchudších oblastech naší planety.HMATELIÉR www.hmatelier.cz

Hmateliér je dílna a ateliér hmatového modelování, ve které nevidomí vytvářejí dekorativní a užitné předměty ze šamotové hlíny - interiérové doplňky, zahradní nádoby i volné sochařské objekty. V masérnách Studia Světélko můžete shlédnout ukázky jejich práce. Předměty je také možné zakoupit.


www.klubpevnehozdravi.cz

Členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat slevu 20% na všechny služby Studia Světélko.


www.mradio.cz

www.ozpprace.cz

Webový portál www.ozpprace.cz podává pomocnou ruku lidem se zdravotním postižením. V rámci svých aktivit podporuje dostupnější zaměstnávání osob s OZP. Za dobu své existence si získal řadu příznivců a podporovatelů.
Portál OZP práce provozuje společnost Tapiko s.r.o., která je sama významným zaměstnavatelem osob s OZP.Aktuality

19.12.2017

Naši milí klienti, přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný, ve zdraví prožitý rok 2018. Letos naposledy masírujeme v pátek 22.12. Poté máme dovolenou a těšíme se na Vás opět od středy 3.1.2018.

10.12.2017

POZOR! V pondělí 11.12.2017 máme otevřeno do 18:45.

4.12.2017

Vánoce už klepou na dveře. Potěšte své blízké nezapomenutelnou masáží od našich zkušených masérů. Poukaz Vám vystavíme na počkání na recepci nebo zašleme mailem. Nemusíte tedy nikam chodit. Stačí, když nám napíšete a vše vyřídíme elektronicky.


Rychlý kontakt

Myslíkova 6
Praha 2 – Nové Město
120 00
(prostory salonu X-Style Beauty, vchod z nároží domu)

Tel.: 724 240 975

info@studiosvetelko.czOtevírací doba

Pondělí - Pátek
11:30 - 20:00


Naši partneři »
Studio
Světélko
slabozrací a nevidomí
maséři