Naši partneři

www.a-csr.cz

Asociace společensky odpovědných firem (A-CSR) je platforma firem, neziskových organizací, vysokých škol, zástupců veřejné správy, dalších institucí a jednotlivců, které spojuje společný zájem - prosazovat společenskou odpovědnost a udržitelnost do povědomí nejen velkých, ale i menších a středních firem a veřejné správy, a vytvářet jim vhodné podmínky k uplatňování CSR. A-CSR tak propojuje společenskou odpovědnost firem, veřejného a neziskového sektoru pro kvalitní a udržitelnou budoucnost všech.


www.ozp.cz

V rámci programu "PRO-FIT s OZP" mohou klienti Oborové zdravotní pojišťovny čerpat slevu 20% na všechny služby Studia Světélko.


www.svetloprosvet.cz

SVĚTLO PRO SVĚT – Light for the World, o. s.
Nestátní nezisková organizace, která se zabývá prevencí a léčbou odstranitelné slepoty. Organizace provozuje projekty ve třech Afrických zemích. Rwandě, Burkině Faso a Etiopii. V České republice vznikla v roce 2007 a je součástí konfederace LIGHT FOR THE WORLD jednou z nejvýznamnějších evropských organizací podporujících nevidomé a osoby se zrakovým či jiným postižením žijící v nejchudších oblastech naší planety.HMATELIÉR www.hmatelier.cz

Hmateliér je dílna a ateliér hmatového modelování, ve které nevidomí vytvářejí dekorativní a užitné předměty ze šamotové hlíny - interiérové doplňky, zahradní nádoby i volné sochařské objekty. V masérnách Studia Světélko můžete shlédnout ukázky jejich práce. Předměty je také možné zakoupit.


www.klubpevnehozdravi.cz

Členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat slevu 20% na všechny služby Studia Světélko.


www.mradio.cz

www.ozpprace.cz

Webový portál www.ozpprace.cz podává pomocnou ruku lidem se zdravotním postižením. V rámci svých aktivit podporuje dostupnější zaměstnávání osob s OZP. Za dobu své existence si získal řadu příznivců a podporovatelů.
Portál OZP práce provozuje společnost Tapiko s.r.o., která je sama významným zaměstnavatelem osob s OZP.Aktuality

30.3.2018

Od dubna máme novou posilu do našeho masérského týmu - zkušeného, vždy usměvavého maséra Honzu. Můžete se k němu již objednávat. Těší se na Vás. :)

19.12.2017

Naši milí klienti, přejeme Vám krásné Vánoce a šťastný, ve zdraví prožitý rok 2018. Letos naposledy masírujeme v pátek 22.12. Poté máme dovolenou a těšíme se na Vás opět od středy 3.1.2018.


Rychlý kontakt

Myslíkova 6
Praha 2 – Nové Město
120 00
(prostory salonu X-Style Beauty, vchod z nároží domu)

Tel.: 724 240 975

info@studiosvetelko.czOtevírací doba

Pondělí - Pátek
11:30 - 20:00


Naši partneři »
Studio
Světélko
slabozrací a nevidomí
maséři