Medová masáž

Při medové masáži masér speciálními, jemnými pohyby rukou vmasírovává do pokožky příjemně nahřátý přírodní med. Používá se technika tzv. pumpování, která je v souladu s tokem lymfy v těle. Medová masáž Vás jemně prohřeje, podpoří prokrvení a přirozeným způsobem napomůže detoxikačním procesům Vašeho organizmu. Pokožka po masáži zůstává hladká a krásně jemná. Obvykle se masírují záda, na kterých se nachází řada reflexních bodů spojených s vnitřními orgány. Je možné masírovat i jiné části těla, ovšem na zádech má medová masáž nejvýraznější detoxikační účinek. V průběhu medové masáže se pomalu mění konzistence i barva medu. Na konci masáže Vás masér pečlivě otře teplým, vlhkým ručníkem. Sprcha není potřeba.

O masážích

Aktuality

11.4.2022

Máme pro Vás novinku v naší nabídce masáží. Přijďte vyzkoušet očistnou medovou masáž, ideální proceduru pro jarní období. Těšíme se na Vás!

23.12.2021

Přejeme Vám krásné vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku. Pokud se chcete objednat na masáž, využijte prosím online objednávkový systém nebo nám napište mail. V týdnu od 27. do 31.12. máme dovolenou.


Rychlý kontakt

Myslíkova 6
Praha 2 – Nové Město
120 00
(prostory salonu X-Style Beauty, vchod z nároží domu)

Tel.: 724 240 975

info@studiosvetelko.czOtevírací doba

Pondělí - Pátek
11:30 - 20:00


Naši partneři »
Studio
Světélko
slabozrací a nevidomí
maséři